Klub Dobrej Muzyki

 

 Muwebi - to skrót od: Muzyczne Wersety Biblijne. Naszym celem jest muzyczna popularyzacja wybranych wersetów biblijnych.   Jest to polski projekt muzyczny, który jest miejscem spotkania i współpracy różnych artystów chrześcijan, bez względu na wyznanie,wiek i poziom dorobku artystycznego. 

Wierzymy, że Boże Słowo wykonuje skuteczna i dobra pracę w każdym człowieku, który je  słucha lub czyta bez względu na jego przekonania, płeć,czy wyznanie. 

Spoko  Mamy najlepszego Tekściarza na świecie Spoko.

W kompozycjach nie promujemy żadnego konkretnego tłumaczenia biblijnego. Kładziemy bardziej nacisk na treść  poszczególnych wersetów, adaptując je muzycznie. 

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym kompozytorem i muzykiem, który pragnie uczestniczyć w tym dziele. Szczególnie zaproszenie kierujemy również do ludzi młodych/również duchem/, utalentowanych  i  mniej  znanych, podobnych do nas J.Cieszymy się bardzo, że po naszej zapowiedzi w formie MuWeBi No 1 chętnie dołączyły do nas kolejne osoby.   

Podstawowym produktem Muwebi sa wydawane cyklicznie CD audio i koncerty w różnych składach muzycznych.

 Pragniemy, aby MuWeBi szybko owocowała i ukazywały się następne krążki  wspólnie śpiewanych  muzycznych wersetów biblijnych pośród naszych drogich Rodaków. Pragniemy aby Słowo Boże w niej zawarte, bez  względu na poglądy i przynależność wyznaniową  obficie owocowało w życiu słuchaczy.

 

 

Producent Muwebi udziela automatycznie każdemu prywatnemu nabywcy prawa do swobodnego wykonywania publicznego poprzez odtwarzanie, oraz wykonywanie.

 

 

        

Muwebi to nie tylko dobra muzyka, lecz przede wszystkim:

kluczowe wersety JEGO SŁOWA !

                                                          Prosimy uprzejmie  o nie:  kopiowanie,

              lecz o:  kupowanie   płyt MuWeBi J.

 

 Projekt ten jest przedsięwzięciem prywatnym, nie komercyjnym, a  dochody z samej  sprzedaży,  przeznaczane są na  działalność misyjną i charytatywną.. W środowiskach "trudnych" często rozdajemy Muwebi gratis.

Chętnie nawiążemy osobisty kontakt z każdym, kto popiera   Muwebi Uśmiech.

 

copyright: Bogdan Konieczny                             wydawca Muwebi:   Demos